  HCNW137-300E Datasheet PDF File
SAMWHA ELECTRIC
Description LC FILTERS
File Size 114.04K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 50295-5300ELF
Description High Pin Count, Backplane Connectors, Receptacle, Right Angle, Through Hole, 4 Row, 300 Positions, 0 Guide Pin, 2.54mm (0.100in) Pitch