  FXP73.09.0100A Datasheet PDF File
Vishay Siliconix
File Size 86.04K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10018783-10100ALF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch