  EUHA50-20.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC3SMC-20.000M
Description CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 20.000MHZ AT CUT FUND 12X4X4MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 20 MHz