  EP2600PD-44.736M Datasheet PDF File
Mitsubishi Electric, Corp.
Samsung Semiconductor Co., Ltd.
Ecliptek, Corp.
东电?中国)投资有限公司
Amphenol, Corp.
TE Connectivity, Ltd.
Electronic Theatre Controls, Inc.
Panasonic Industrial Solutions
Intersil, Corp.
Avago Technologies, Ltd.
Axiom Manufacturing, Inc.
Optrex America, Inc.
Microsemi, Corp.
NXP Semiconductors N.V.
MtronPTI
Fairchild Semiconductor, Corp.
Hynix Semiconductor, Inc.
ITT, Corp.
Newhaven Display International, Inc.
3M Company
TOKO, Inc.
Mini-Circuits
EPCOS AG
Semtech, Corp.
SIEMENS AG
HIROSE ELECTRIC Co., Ltd.
CTS, Corp.
Description SATA HOST REC.
CGRID SL VHDR TIN 2 CKT
Housing of SATA power receptacle
Voltage-Controlled Oscillator 压控振荡
File Size 113.18K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. RJHSE736M04
Description Modular Jack - Right Angle, Input Output Connectors 6P6C, RA Shield, With LEDs.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
http://
Ecliptek Corporation
Description CERAMIC SMD3.3V HCMOS/TTL VCXO
VCXO, CLOCK, 16.384 MHz - 44.736 MHz, HCMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 16.384 MHz, HCMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 35.328 MHz, HCMOS OUTPUT
VCXO, CLOCK, 44.736 MHz, HCMOS OUTPUT