  EMK33H2H-4.9152M Datasheet PDF File
http://
Electronic Theatre Controls, Inc.
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
File Size 124.06K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TLX9152M
Description Photorelay (MOSFET output), 1a, 900 V/0.05 A, 5000 Vrms, SO16L-T, Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Yageo, Corp.
Bourns, Inc.
Description Peripheral IC 外围芯片
File Size 49.90K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Citizen Finetech Miyota
Silicon Storage Technology, Inc.
Ironwood Electronics
Samsung Semiconductor Co., Ltd.
    Vectron International, Inc.
Description OCXO, SINE OUTPUT, 5.12 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 4.9152 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 12.8 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 5 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 16.384 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 4.096 MHz - 16.384 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 10.368 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 14.4 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 10 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 10.24 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 10.23 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 5.184 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 5.115 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 13 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 12 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 6.4 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 8.192 MHz