  EC36-820K Datasheet PDF File
Central Technologies
Description Power Inductors - Unshielded
File Size 167.88K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.33 uH, POLYMER-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.068 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.82 uH, POLYMER-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD