  E13D8G2F-212.500M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK22G2J-62.500M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 2.5V 4 62.500MHZ PD HCMOS 3.2X5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 62.5 MHz, LVCMOS OUTPUT