  CTMC1210-101K Datasheet PDF File
    Coilcraft, Inc.
Description Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.05 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.07 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 10% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.036 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD