  CTLQ1210N-820K Datasheet PDF File
Allied Components International
Allied Components Inter...
Description Radial Bobbin Inductors
File Size 297.63K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Electronic Theatre Controls, Inc.
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Description HIGH CURRENT RF CHOKES
File Size 28.98K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Description 1 ELEMENT, 3.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 270 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 5.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 560 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR