  CTGS43F-330K Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 2.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD