  CTDR3F-390K Datasheet PDF File
    YAGEO CORP
Description 1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD