  CDRH6D38-5R0 Datasheet PDF File
Cooper Bussmann, Inc.
HIROSE ELECTRIC Co., Ltd.
Description CAPACITOR .47F 5V RAD AEROGEL CAPACITOR, ELECTRIC DOUBLE LAYER, 5 V, 470000 uF, THROUGH HOLE MOUNT
CAPACITOR, ELECTRIC DOUBLE LAYER, 5 V, 470000 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, ELECTRIC DOUBLE LAYER, 5 V, 220000 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED