  CDRH10D68 ANP-181M Datasheet PDF File
TOKO, Inc.
Description 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT