  CDR6D23MNNP-1R0N Datasheet PDF File
Superworld Electronics
Description SMD POWER INDUCTORS
File Size 241.86K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. HM2P65PDE1R0N9LF
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Electronic Theatre Controls, Inc.
ETC[ETC]
List of Unclassifed Manufacturers
Description CONNECTOR ACCESSORY 连接器附
Inductors For Power Line SMD
File Size 37.20K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. HM2P89PDH1R0N9LF
Description Back Plane Connectors,2mm Hard Metric Series,Millipacs, Vertical Header, Type F with peg 2.5mm, 55 Signal Pin, Press Fit Tail, 250 mating cycles and ROHS Compliant
Tech specs
Official Product Page
Sumida Corporation
Description Power Inductor
File Size 158.56K  /  4 Page
Part No. HM2P95PDG1R0N9LF
    Sumida, Corp.
Abracon, Corp.
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
1 ELEMENT, 7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD