  C460RT200-0305 Datasheet PDF File
Molex Electronics Ltd.
Part No. 85003-0555 0850030555
Description 2.54mm (.100") Pitch DIN 41612 Header, Style C, Right Angle, Through Hole
2.54mm (.100) Pitch DIN 41612 Header, Style C, Right Angle, Through Hole
File Size 75.23K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. SCC433T-K03-05
Description 2-Axis Gyro, 3-axis Accelerometer combination sensor
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Molex Electronics Ltd.
Part No. 1110403054
Description QSFP -to-QSFP Cable Assembly, 26 AWG, 0.50m Length
File Size 44.23K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. SCR410T-K03-05
Description 1-Axis Gyro Sensor
Tech specs
Official Product Page
Meder Electronic
Description Reed sensor
File Size 205.81K  /  2 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 71920-305LF
Description Dubox® 2.54mm, Board to Board Connector, PCB Mounted Receptacle, Vertical, Through Hole, Top Entry, Single Row, 5 position, 2.54mm (.100in) Pitch.
Description 2.54mm (.100) Pitch DIN 41612 Header, Right Angle, Through Hole, Style C
MOLEX Connector
File Size 150.19K  /  4 Page
Part No. 10144700-305KLF
Description Minitek MicroSpace™ 1.27mm Crimp-to-Wire Connector Platform, Wire to Board Connector, Vertical, Header, Surface Mount, 5 Position,side to side,side latch<br><br>(For product qualification latest status, please submit <a href=\\javascript:;\\ class=\\button product-enquiry\\ style=\\background: none;color: red;\\><span>Product Enquiry</span></a>)
Description 5.08mm (.200) Pitch Beau Eurostyle Screw Clamp Plug, 5 Circuits
File Size 203.06K  /  2 Page
Part No. 10112690-F03-05ULF
Description Minitek®, Board/Wire to Board Connectors, Unshrouded Headers - Surface Mount - Double row - 10 Positions - 2mm (0.079inch) - Horizontal
Description 2.00mm (.079) Pitch Wire-to-Board Retainer, 3 Circuits