  BC818-16TR Datasheet PDF File
NIC-Components Corp.
Description Tantalum Chip Capacitors
File Size 98.32K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 55508-016TRLF
Description Minitek® 2.00mm, Board to Board Connector, Low Profile, PCB Mounted Receptacle , Vertical , Surface Mount, Top Entry, Double row, 16 Positions, 2.00mm (0.079in) Pitch.