  BAS70-08SFILM Datasheet PDF File
    LRC[Leshan Radio Company]
Part No. LBAS70LT1
Description SCHOTTKY BARRIER (DOUBLE) DIODE
File Size 52.94K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    BAS70DWPT
Chenmko Enterprise Co. Ltd.
Part No. BAS70DWPT
Description SCHOTTKY DIODE ARRAY VOLTAGE 70 Volts CURRENT 70 mAmperes
File Size 108.38K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    BAS70WCPT
Chenmko Enterprise Co. Ltd.
Part No. BAS70WCPT
Description SCHOTTKY DIODE VOLTAGE 70 Volts CURRENT 70 mAmperes
File Size 156.35K  /  2 Page
    Won-Top Electronics Co., Ltd.
Description SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER DIODE
File Size 28.07K  /  3 Page
    BAS70JW08
Diodes Incorporated
Part No. BAS70JW08
Description SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER DIODE ARRAY
File Size 77.30K  /  3 Page
Microsemi, Corp.
MICROSEMI[Microsemi Corporation]
MICROSEMI CORP-LAWRENCE
Description RESISTOR,SMD1206,160K,1/4W,5%
Schottky Rectifier
SCHOTTKY arraySERIES 0.2 A, 70 V, SILICON, SIGNAL DIODE
SCHOTTKY array⑩ SERIES
SCHOTTKY ARRAY⒙ SERIES
SCHOTTKY array?/a> SERIES
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:General Purpose; Voltage Rating:50VDC; Capacitor Dielectric Material:Aluminum Electrolytic; Operating Temperature Range:-40 C to C; Capacitance:16000uF RoHS Compliant: Yes
CSCA-A Series Hall-effect based, open-loop current sensor, Gallant connector, 50 A rms nominal, ±150 A range
SCHOTTKYarray SERIES 0.2 A, 40 V, 2 ELEMENT, SILICON, SIGNAL DIODE