  BAP51-033 Datasheet PDF File
    Yageo, Corp.
Description CAPACITOR, METALLIZED PAPER, 0.001 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED PAPER, 0.0022 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED PAPER, 0.0047 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED PAPER, 0.0015 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED PAPER, 0.047 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED PAPER, 0.015 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED PAPER, 0.0033 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED PAPER, 1 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED
CAPACITOR, METALLIZED PAPER, 0.1 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED