  ATF22V10CZ-15PC Datasheet PDF File
ATMEL Corporation
Description 1-Megabit (128K x 8) 5-volt Only Flash Memory
File Size 205.92K  /  18 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. NFM15PC755R0G3D
Description Feed Through Capacitor,
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
ATMEL[ATMEL Corporation]
Atmel Corp.
Description 4 Megabit 512K x 8 5-volt Only CMOS Flash Memory
4-MEGABIT 512K X 8 5-VOLT ONLY CMOS FLASH MEMORY
File Size 244.91K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. NFM15PC435R0G3D
Tech specs
Official Product Page
Description 1.8V, 10MHZ, MLF, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
1.8V, 10MHZ, PDIP, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
10MHZ, TQFP, IND TEMP(MCU AVR)
x1 Nibble Mode DRAM
5V, 20MHZ, NARROW SOIC, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
UNSAWN WAFER 7 MIL BACKGRIND TINY13V(MCU AVR)
1.8V, 10MHZ, NARROW SOIC, IND TEMP(MCU AVR)
UNSAWN WAFER 11 MIL BACKGRIND,TINY13(MCU AVR)
1.8V, 10MHZ, SOIC, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
8MHZ, PDIP, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
5V, 20MHZ, NARROW SOIC, IND TEMP(MCU AVR)
5V, 20MHZ, PDIP, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
8MHZ, PDIP, COM TEMP(MCU AVR)
5V, 20MHZ, MLF, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
8MHZ, TQFP, IND TEMP(MCU AVR)
8MHZ, MLF, IND TEMP(MCU AVR)