  A63L7336E-42F Datasheet PDF File
Semikron International
Description Fast Diode Modules
File Size 628.94K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
SEMIKRON INTERNATIONAL
Description 42 A, 1200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
42 A, 1400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, TO-240AA