  A42L0616V-50U Datasheet PDF File
    6MBI50UA-120
Electronic Theatre Controls, Inc.
Fuji Electric
ETC
List of Unclassifed Manufacturers
Part No. 6MBI50UA-120
Description 1200V / 50A 6 in one-package