  A29800BUG-55F Datasheet PDF File
    MICRONAS SEMICONDUCTOR HOLDING AG
Part No. SDA5555FLPO
Description SPECIALTY CONSUMER CIRCUIT, PDIP52
File Size 1,916.46K  /  176 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Alliance Semiconductor ...
ALSC[Alliance Semiconductor Corporation]
Alliance Semiconductor, Corp.
Description Low Power CPU Supervisors
Lithium Battery; Voltage Rating:3V; Battery Capacity:265mAh; Battery Terminals:Pressure Contact RoHS Compliant: NA
Low Power, 5V/3.3V, uP Reset, Active LOW, Open-Drain Output 1-CHANNEL POWER SUPPLY SUPPORT CKT, PDSO4
Steel Ruler; Graduations:1/8; 1/16; 1/32; 1/64; Overall Length:12"; Width:1"; Length:12" 1-CHANNEL POWER SUPPLY SUPPORT CKT, PDSO4
Low Power, 5V/3.3V, uP Reset, Active LOW, Open-Drain Output 1-CHANNEL POWER SUPPLY SUPPORT CKT, PDSO8
Low Power, 5V/3.3V, uP Reset, Active LOW, Open-Drain Output 1-CHANNEL POWER SUPPLY SUPPORT CKT, PBCY3
File Size 166.91K  /  11 Page
View it Online
Download Datasheet
    ST Microelectronics
Part No. STP110N55F6
Description N-channel 55 V, 4.5 mOhm typ., 110 A STripFET F6 Power MOSFET in a TO-220 package