  A1032AY-330M Datasheet PDF File
Bourns Electronic Solutions
Description Semi-shielded Power Inductors
File Size 337.49K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    TOKO, Inc.
TOKO INC
Description 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD