  A1032AY-220M Datasheet PDF File
ABCO ELECTRONICS CO.LTD
Description Shape & Dimensions / Recommended Solder Land Pattern
File Size 95.17K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ISO7220MDRG4
Description Dual Channel, 2/0, 150Mbps Digital Isolator 8-SOIC -40 to 125
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
ABCO ELECTRONICS CO.LTD
File Size 97.99K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CC3220MODSF12MOBR
Description SimpleLink Wi-Fi&reg; CERTIFIED&reg; Wireless Module Solution 63-QFM -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
List of Unclassifed Manufacturers
ETC
Caliber Electronics Inc.
Description Power Inductor - High Current
Part No. ISO7220MDR
Part No. ISO7220MDG4
    Abracon, Corp.
Description 1 ELEMENT, 10 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 3030-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.2 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 3030-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 3030-15M, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 33 uH, NICKEL-ZINC FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 3030-15M, ROHS COMPLIANT