  783XCXC-12D Datasheet PDF File
    DIP12-1A72-12D
Meder Electronic
Part No. DIP12-1A72-12D
Description DIP Reed Relay
File Size 110.46K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
American Zettler, Inc.
Description 10 AMP SUBMINIATURE POWER RELAY
File Size 81.08K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    LUR12D
SunLED Corporation
Part No. LUR12D
Description T-1 3/4 (5mm) SOLID STATE LAMP
File Size 158.94K  /  4 Page
American Zettler, Inc.
Description MINIATURE POWER RELAY
Central Semiconductor Corp.
Central Semiconductor, Corp.
Central Semiconductor C...
Description Leaded Thyristor TRIAC
12 AMP TRIAC 600 V, 12 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
12 AMP TRIAC 400 V, 12 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
12 AMP TRIAC 800 V, 12 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
    LUY12D
SunLED Corporation
Part No. LUY12D
File Size 159.70K  /  4 Page
    Kersemi Electronic Co.,...
Part No. MAC12D
Description    Silicon Bidirectional Thyristors
File Size 410.98K  /  6 Page
    DIP24-1A72-12D
MEDER electronic
Part No. DIP24-1A72-12D
Description DRY REED RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.012A (COIL), 24VDC (COIL), 288mW (COIL), 1A (CONTACT), 200VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT ROHS COMPLIANT