  74-4SGL1.25A Datasheet PDF File
    TI store
Part No. LM5025A-15
Description <font color=red>[Old version datasheet]</font> Active Clamp Voltage Mode PWM Controller
File Size 1,079.42K  /  23 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85