  3S5.050SU Datasheet PDF File
    XILINX[Xilinx, Inc]
Description Platform Flash In-System Programmable Configuration PROMS
File Size 500.72K  /  46 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    TDK[TDK Electronics]
Description SMD Inductors(Coils) For High Frequency(Multilayer)
File Size 61.03K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
MMD Components
Description Oven Controlled Oscillator
File Size 88.10K  /  1 Page
Vishay Siliconix
Description Capacitor Networks, Single-In-Line, Conformal Coated SIP D Profile
File Size 108.04K  /  3 Page
MMD Components
File Size 82.76K  /  1 Page
    NIC[NIC-Components Corp.]
Description EMI 3-Terminal Chip Capacitors
File Size 782.10K  /  4 Page
VISAY[Vishay Siliconix]
File Size 100.05K  /  3 Page
    Winchester Electronics Corporation
Winchester Electronics Corp...
Winchester Electronics ...
Description POWER CONNECTOR CODE ORDER CHART
   POWER CONNECTOR CODE ORDER CHART
IDT[Integrated Device Technology]
Integrated Device Technology, Inc.
Air Cost Control
Integrated Device Techn...
Description    CMOS ASYNCHRONOUS FIFO 2048 x 9, 4096 x 9, 8192 x 9 and 16384 x 9
CMOS ASYNCHRONOUS FIFO 2048 x 9 4096 x 9 8192 x 9 and 16384 x 9
RES,SMD,100,1%,0.063W,0603
High-speed double diode - Cd max.: 1.5 pF; Configuration: dual c.c. ; IF max: 215 mA; IFSM max: 4 A; IR max: 500@VR=80V nA; IFRM: 500 mA; trr max: 4 ns; VFmax: 1@IF=50mA mV; VR max: 80 V
Schottky barrier diode - Cd max.: 100@VR=4V pF; Configuration: single ; IF: 1 A; IFSM max: 25 A; IR max: 1@VR=25V mA; VFmax: 450@IF=1A mV; VR: 25 V
Trenchmos (tm) logic level FET - Configuration: Single N-channel ; I<sub>D</sub> DC: 0.34 A; R<sub>DS(on)</sub>: 3900@10V5300@4.5V mOhm; V<sub>DS</sub>max: 60 V 异步FIFO的CMOS 2048 × 9096 × 9192 × 96384 × 9