  3230-15PE41 Datasheet PDF File
    Toshiba
Part No. TB32301AFL
Description 2.4 GHz Radio Communication IC
File Size 74.66K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. FCE17A15PE410
Description Filter D-Sub Connectors, Input Output Connectors, FCE17 series, 15pin, Pin, 470pF
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Molex Electronics Ltd.
Part No. 1510132308
Description    2.00mm Pitch Milli-Grid BMI Header, Vertical, Through Hole, Shrouded, 8 Circuits
File Size 43.81K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 20021323-00010T1LF
Description Minitek127®, Board to Board Receptacle, Double Row, Bottom entry, 10 positions, 1.27mm (0.500in) pitch.
Tech specs
Official Product Page
Molex Electronics Ltd.
Part No. 5024303230
Description 0.40mm (.016) Pitch SlimStack Board-to-Board, Plug, SMT, Dual Row, Vertical Stacking
File Size 515.73K  /  8 Page
Part No. 20021323-00010C4LF
Description 0.50mm (.020) Pitch HDMI* Receptacle, Vertical, SMT, without Flange, with Pick-and- Place Cover, Gold (Au) Flash Plating, 19 Circuits, Tray Packaging, Lead free
File Size 145.28K  /  3 Page
Part No. 20021323-00026D4LF
Description Minitek127®, Board to Board Receptacle, Double Row, Bottom entry, 26 positions, 1.27mm (0.500in) pitch.
Description    2.00mm Pitch Milli-Grid BMI Header, Vertical, Through Hole, Shrouded, 6 Circuits