  2DI75Z-140 Datasheet PDF File
    WAN-2140
Level One
Part No. WAN-2140
Description 14dBi Directional
File Size 764.15K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Directed Energy
Part No. PVM-4140
Description ?000V PULSE GENERATOR MODULE
File Size 62.07K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    VISHAY SEMICONDUCTORS
Part No. GI1-1400
Description 1 A, 1400 V, SILICON, SIGNAL DIODE, DO-204AP
File Size 92.47K  /  5 Page
KR Electronics, Inc.
Part No. 3030-140-40
Description 140 MHz Bandpass
File Size 52.32K  /  3 Page
CAMBION Electronic Components
Part No. 140-1937
Description Solder terminal, slotted, knurled
File Size 25.43K  /  1 Page
    Vishay
Part No. REC-140L
File Size 87.45K  /  2 Page
KR Electronics, Inc.
Description 140 MHz Bandpass
CAMBION Electronic Components
Description Spacer/Stand-off, round, threaded, swage mount
File Size 25.70K  /  1 Page
    50S-1407
JFW Industries, Inc.
Part No. 50S-1407
Description 1P3T SOLID STATE RF SWITCH
Description 140 MHz Bandpass