  1991-15R1 Datasheet PDF File
    BD19910MUV
Rohm
Part No. BD19910MUV
Description Silicon monolithic IC
File Size 139.99K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. SFV15R-1STE1HLF
Description 0.50mm Flex Connector, SFV-R Series, 15 Position, Bottom Side Contact, Side Entry Surface Mount ZIF Connector, Halogen Free, Lead Free.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    BD19914MUV
Rohm
Part No. BD19914MUV
File Size 139.67K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. SLW15R-1C7BLF
Description 1.00mm Flex Connectors, SLW-R series, 15 Position, Side Entry ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal, Gold Plated Terminals
Tech specs
Official Product Page
Molex Electronics Ltd.
Part No. 0526741991 52674-1991
Description 2.00mm (.079) Pitch LCD Pin Connector, Black, 19 Circuits
2.00mm (.079") Pitch LCD Pin Connector, Black, 19 Circuits
MOLEX Connector
File Size 180.01K  /  3 Page
Part No. SLW15R-1C7LF
Description 1.00mm Flex Connectors, SLW-R series, 15 Position, Side Entry ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal, Lead-free
Molex Electronics Ltd.
Part No. 0908581991
Description 5.00mm (.197") Pitch Appli-Mate RAST 5 Header, Vertical, 4 Circuits, Silver Plating, Reference K61