  XW2Z-500K Datasheet PDF File
ABC Taiwan Electronics Corp
Description POWER INDUCTOR
File Size 89.72K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
ABC Taiwan Electronics Corp
Description POWER INDUCTOR
File Size 90.66K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Central Technologies
Description High Current Inductors
File Size 151.96K  /  1 Page
Omron Electronics LLC
File Size 8,623.18K  /  70 Page
    Vishay Intertechnology, Inc.
Description RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 18 TURN(S), 0.5 W, 50 ohm
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 18 TURN(S), 0.5 W, 5000 ohm
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 18 TURN(S), 0.5 W, 500000 ohm
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 18 TURN(S), 0.5 W, 50000 ohm
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 18 TURN(S), 0.5 W, 500 ohm