  XFSDR74SH-390 Datasheet PDF File
Molex Electronics Ltd.
Part No. 63900-0400
Description Insulation Anvil
File Size 28.34K  /  1 Page
HUA FENG CIRCUIT
Molex Electronics Ltd.
Part No. 70430-0390
Description 2.54mm (.100) C-Grid SL?/a> Single Row, Female, Version C Receptacle, 6 Circuits
File Size 138.85K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
    BOURNS INC
Part No. PM105-390M-RC
Description Power Inductor; Series:PM105; Inductance:39uH; Inductance Tolerance: /- 20 %; Self Resonant Frequency:12MHz; Terminal Type:PCB Surface Mount; Core Material:Ferrite; Current Rating:1.37A; DC Resistance Max:0.14ohm