  VC0513-390 Datasheet PDF File
Molex Electronics Ltd.
Part No. 63900-0400
Description FineAdjust Applicator for Terminals, 18 AWG Wire
File Size 41.05K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    意法半导
STMicro
Part No. BU911 5390
Description Medium Voltage NPN Ignition Darlington(NPN达林顿晶体管)
From old datasheet system
File Size 67.56K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    VPT18-1390
TRIAD MAGNETICS
Part No. VPT18-1390
Description TOROIDAL WORLD SERIES
File Size 234.88K  /  1 Page
    BOURNS INC
Part No. PM105-390M-RC
Description Power Inductor; Series:PM105; Inductance:39uH; Inductance Tolerance: /- 20 %; Self Resonant Frequency:12MHz; Terminal Type:PCB Surface Mount; Core Material:Ferrite; Current Rating:1.37A; DC Resistance Max:0.14ohm
    2N3906
General Semiconductor
Part No. 2N3906
Description SMALL SIGNAL TRANSISTORS PNP
File Size 112.09K  /  3 Page
    SamHop Microelectronics
Part No. SP3906
Description Dual N-Channel Enhancement Mode Field Effect Transistor
File Size 104.05K  /  7 Page
    2N3906
KEC(Korea Electronics)
Part No. 2N3906
Description EPITAXIAL PLANAR PNP TRANSISTOR (GENERAL PURPOSE/ SWITCHING)
EPITAXIAL PLANAR PNP TRANSISTOR (GENERAL PURPOSE, SWITCHING)
File Size 189.88K  /  2 Page
Unisonic Technologies
Description GENERAL PURPOSE APPLIATION
File Size 102.17K  /  3 Page
    SR390T
Vanlong Technology Co., Ltd.
Part No. SR390T
Description 390.00 MHz One-Port SAW Resonator