  VC0513-331 Datasheet PDF File
    SP331
Exar Corporation
Part No. SP331
Description    Programmable Dual RS-232/RS-485 Transceiver
File Size 782.32K  /  13 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    ST Microelectronics
Part No. TS331
Description Micropower low-voltage rail-to-rail comparator
File Size 1,099.27K  /  15 Page
View it Online
Download Datasheet
    K3316
Toshiba Semiconductor
Part No. K3316
Description Search --To 2SK3316
File Size 889.74K  /  6 Page
    ICE[ice Components, Ins.]
Description SMT High Current Inductors
File Size 132.44K  /  1 Page
Part No. 3300 3311
Description CONTROLLER TEMP 温度控制
File Size 115.54K  /  2 Page
    331-1KF01-AL
ETC
Part No. 331-1KF01-AL
Description Technical Data
File Size 64.84K  /  5 Page
    ICE Components, Inc.
Description 0.5mV Precision 5V Rail-to-Rail CMOS Operational Amplifier, 8L PDIP 1 ELEMENT, 0.1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
0.5mV Precision 5V Rail-to-Rail CMOS Operational Amplifier, 8L SOIC 1 ELEMENT, 0.33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
0.15mV Precision 5V Rail-to-Rail CMOS Operational Amplifier, 8L SOIC 1 ELEMENT, 0.47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
0.25mV Precision 5V Rail-to-Rail CMOS Operational Amplifier, 8L PDIP 1 ELEMENT, 0.22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 139.73K  /  1 Page
Part No. 261-327/331-000 261-311/341-000 261-321/341-000
Description 24 A, MODULAR TERMINAL BLOCK, 2 ROWS, 1 DECK
    SXA-3318B
ETC[ETC]
http://
Part No. SXA-3318B
Description 400-2500兆赫平衡1 / 2瓦中功率GaAs HBT的功放音箱,有源偏置
400-2500 MHz Balanced 1/2 W Medium Power GaAs HBT Amplifier with Active Bias
File Size 812.77K  /  8 Page
    HMC-C0331
Hittite Microwave Corporation
Part No. HMC-C0331
Description GaAs MMIC x2 ACTIVE FREQUENCY MULTIPLIER MODULE, 24 - 33 GHz OUTPUT