  SRR1280-470M Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD