  PALC22V10D-25JC Datasheet PDF File
Description 20MHZ, TQFP, IND TEMP, 5V(MCU AVR)
Video DAC with Color Palette (RAMDAC)
16MHZ, PDIP, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
16MHZ, TQFP, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
8MHZ, PDIP, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
4MHz, LGA, COM TEMP, GREEN(MCU AVR)
20MHZ, PDIP, IND TEMP, 5V(MCU AVR)
16MHZ, TQFP, IND TEMP, GREEN, 5V(MCU AVR)
20MHZ, TQFP, IND TEMP, GREEN, 5V(MCU AVR)
16 MHz, MLF, IND TEMP, Green, 5V(MCU AVR)
8 MHz, MLF, IND TEMP, Fully Green, 1.8V(MCU AVR)
10MHZ, MLF, IND TEMP, 1.8V(MCU AVR)
10MHZ, MLF, IND TEMP, GREEN, 1.8(MCU AVR)
8MHZ, MLF, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
16MHZ, PDIP, IND TEMP(MCU AVR)
16MHZ, PDIP, COM TEMP(MCU AVR)
8MHZ, PDIP, IND TEMP(MCU AVR)
10MHZ, TQFP, IND TEMP, GREEN, 1.8(MCU AVR)
8MHZ, TQFP, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
16MHZ, MLF, IND TEMP, GREEN(MCU AVR)
16MHZ, MLF, IND TEMP(MCU AVR)
File Size 705.81K  /  22 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Ecliptek, Corp.
Cypress Semiconductor, Corp.
Cypress Semiconductor Corp.
CYPRESS[Cypress Semiconductor]
Description 3.3V / 5V ECL &#247;2/4, &#247;4/5/6 Clock Generation Chip; Package: SOIC-20 WB; No of Pins: 20; Container: Rail; Qty per Container: 38
Flash-erasable Reprogrammable CMOS PAL Device FLASH PLD, 15 ns, CDFP24
Flash-erasable Reprogrammable CMOS PAL Device FLASH PLD, 10 ns, CDIP24
Flash-erasable Reprogrammable CMOS PAL Device FLASH PLD, 10 ns, CDFP24
3.3V / 5V ECL Quad D Flip Flop with Set, Reset, and Differential Clock; Package: 32 LEAD LQFP 7x7, 0.8P; No of Pins: 32; Container: Tape and Reel; Qty per Container: 2000
3.3V / 5V ECL ÷2/4, ÷4/5/6 Clock Generation Chip; Package: TSSOP 20 LEAD; No of Pins: 20; Container: Rail; Qty per Container: 75
3.3V / 5V ECL ÷2/4, ÷4/5/6 Clock Generation Chip; Package: SOIC-20 WB; No of Pins: 20; Container: Rail; Qty per Container: 38