  MV06L25T-390 Datasheet PDF File
    Molex, Inc.
Part No. 56116-8390
Description Compact Robot Crimp Pin Loose SAu Plt PHOSPHOR BRONZE, GOLD FINISH, WIRE TERMINAL
File Size 71.33K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    EKIN2-390X-2
M/A-COM Technology Solutions, Inc.
Part No. EKIN2-390X-2
Description E-Series I/Q Modulator 380 - 400 MHz
File Size 180.87K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    BOURNS INC
Part No. PM105-390M-RC
Description Power Inductor; Series:PM105; Inductance:39uH; Inductance Tolerance: /- 20 %; Self Resonant Frequency:12MHz; Terminal Type:PCB Surface Mount; Core Material:Ferrite; Current Rating:1.37A; DC Resistance Max:0.14ohm