  MB81F64442D-102 Datasheet PDF File
Description 0.5 MHz - 250 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 1.2 dB INSERTION LOSS-MAX
0.5 MHz - 100 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 0.8 dB INSERTION LOSS-MAX
5 MHz - 1000 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 1.6 dB INSERTION LOSS-MAX
10 MHz - 1000 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 2.5 dB INSERTION LOSS-MAX
10 MHz - 100 MHz RF/MICROWAVE DIRECTIONAL COUPLER, 2.2 dB INSERTION LOSS-MAX
File Size 551.52K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns, Inc.
Part No. 8102
Description CHOKE COMMON MODE 2.5mH 2.4A 2 ELEMENT, 2500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
File Size 115.98K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Cherry Semiconductor
Part No. CS-7102
Description Voice Coil Driver / MOTOR CONTROLLER
File Size 550.90K  /  6 Page
Molex Electronics Ltd.
Part No. 03-09-1027
Description 2.36mm Diameter Standard
File Size 35.68K  /  2 Page
    HT-0102
FCI connector
Part No. HT-0102
Description HT-0102 Hand Tool Manual
File Size 215.04K  /  10 Page
Part No. TL4-2R2 TL4-102
Description 1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 20.19K  /  1 Page
Molex Electronics Ltd.
Description 2.54mm (.100) Pitch SL?/a> Insulation Displacement Connector Assembly, Female, Single Row, Version C, Front Ribs, Wire Size 26, 0.76μm (30μ) Gold (Au), 10 Circuits
File Size 159.40K  /  3 Page
    KODENSHI CORP.
KODENSHI[KODENSHI KOREA CORP.]
Kondenshi Corp
Part No. SD-101 SD-102 SD-103
Description Position Sensitive Diodes
Dallas Semiconducotr
Dallas Semiconductor
Description PACKAGE OUTLINE, 12,16L QFN, 3x3x0.90 MM
    Zierick Manufacturing
Description Accessories, 0.205 (5.21mm) and 0.250 (6.35mm) Accu-Pak Receptacles