  HDSC2036-35H Datasheet PDF File
Unity Opto Technology
Description INFRARED RECEIVER MODULE
File Size 222.67K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. HFA35HA120C
Description 15 A, SILICON, RECTIFIER DIODE, TO-204AE
File Size 60.98K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    IRF[International Rectifier]
Part No. HFA35HB120C
Description Ultrafast, Soft Recovery Diode
File Size 143.88K  /  5 Page
    STGW35HF60W
STMicroelectronics
Part No. STGW35HF60W
Description    Low conduction losses
File Size 612.21K  /  17 Page
    STGP35HF60W
STMicroelectronics
Part No. STGP35HF60W
Description    35 A, 600 V Ultrafast IGBT