  GSP2.9110.14 Datasheet PDF File
Optoway Technology Inc
Description CWDM / 3 Gb/s Medium Power Single Optical SM Digital Diagnostic Transmitter
File Size 141.75K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10119110-560003LF
Description BergStik® 2.54mm, Board To Board Connector, Unshrouded Right Angle Header, Through Hole, Double row , 60 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.