  GS881E18BGT-200V Datasheet PDF File
GSI[GSI Technology]
Description 36Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAMs
File Size 592.11K  /  23 Page
Texas Instruments
Part No. INA148UA/2K5
Description +-200V Common-Mode Voltage Difference Amplifier 8-SOIC -55 to 125
HUA FENG CIRCUIT
    GSI Technology, Inc.
Description 2M x 18, 1M x 32, 1M x 36 36Mb Sync Burst SRAMs 1M X 32 CACHE SRAM, 6.5 ns, PBGA165
2M x 18, 1M x 32, 1M x 36 36Mb Sync Burst SRAMs 2M X 18 CACHE SRAM, 6.5 ns, PBGA165
2M x 18, 1M x 32, 1M x 36 36Mb Sync Burst SRAMs 1M X 32 CACHE SRAM, 8.5 ns, PBGA165
2M x 18, 1M x 32, 1M x 36 36Mb Sync Burst SRAMs 2M X 18 CACHE SRAM, 5.5 ns, PBGA165
2M x 18, 1M x 32, 1M x 36 36Mb Sync Burst SRAMs 1M X 36 CACHE SRAM, 7 ns, PBGA165
2M x 18, 1M x 32, 1M x 36 36Mb Sync Burst SRAMs 1M X 32 CACHE SRAM, 6 ns, PBGA165
1M X 36 CACHE SRAM, 7.5 ns, PBGA165
File Size 520.34K  /  31 Page
Texas Instruments
Part No. INA148UA/2K5G4
Tech specs
Official Product Page
    GSI Technology, Inc.
Description 18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 1M X 18 ZBT SRAM, 6.5 ns, PBGA119
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 1M X 18 ZBT SRAM, 7.5 ns, PBGA119
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 1M X 18 ZBT SRAM, 5.5 ns, PBGA119
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 512K X 36 ZBT SRAM, 5.5 ns, PBGA119
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 512K X 36 ZBT SRAM, 6.5 ns, PBGA165
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 512K X 36 ZBT SRAM, 6.5 ns, PBGA119
18Mb Pipelined and Flow Through Synchronous NBT SRAM 512K X 36 ZBT SRAM, 7.5 ns, PBGA119
File Size 800.02K  /  33 Page
Part No. INA148UA
    Analog Devices, Inc.
Vishay Beyschlag
CommScope, Inc.
Vishay Intertechnology, Inc.
Description CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.33 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.33 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 0.68 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 0.68 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.0082 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.0082 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.47 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 63 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.47 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 200 V, 0.1 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 0.082 uF, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 200 V, 0.18 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 200 V, 0.047 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 0.082 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 200 V, 0.068 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 0.22 uF, THROUGH HOLE MOUNT DIP-12
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 0.22 uF, SURFACE MOUNT