  EUPA18-25.000M Datasheet PDF File
    ECLIPTEK CORP
Part No. E1SAAS-25.000M
Description CRYSTALS 50/100 0 70 SERIES 25.000MHZ ATCUT FUND HC-49/UP
File Size 120.73K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 52218-000MHAHLF
Description Assembly, Top Mount, S/D(68Pins), R/A, Type 123, 5V, 0mm s/o, Right Push Rod Eject, with Hold-Down, 8mm Eject Travel, Special Version