  EUHA50-20.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Part No. EUGA20-8.000M
Description CRYSTALS 15/30 0 70 20PF 8.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 8 MHz
CRYSTALS 15/30 0 70 20PF 8.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U