  ESJA89-10AT Datasheet PDF File
    T499D106K010ATE500
KEMET Corporation
Part No. T499D106K010ATE500
Description Tantalum Chip Capacitor 钽芯片电容器
File Size 141.08K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. RJE88188010AT
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    T495C476K010ATE300
Kemet Corporation
Part No. T495C476K010ATE300
Description    Tantalum, MnO2 Tantalum, T495, 47 uF, 10%, 10 V, 6032, SMD, MnO2, Molded, Low ESR, 300 mOhms, Height Max = 2.8mm