  EH1320HSTTS-38.400M Datasheet PDF File
Description x36 Fast Page Mode DRAM Module
File Size 329.47K  /  14 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. QXP85A4-02D-2
Description 40G QSFP+ SR4 300m OM3 400m OM4
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Linear Technology, Corp.
Mini-Circuits
Description Tapped Delay Line 抽头延迟
File Size 37.54K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. MDT400M03001VT
Description PCIe M.2 Connectors, Storage and Server Connector, P=0.5mm, Vertical,Key M,Gold Plating
Tech specs
Official Product Page
SemeLAB
SEME-LAB[Seme LAB]
Description 400V, 2x10A Dual Fast Recovery common cathode Rectifier diode
300V, 2x10A Dual Fast Recovery common cathode Rectifier diode
HERMETICALLY SEALED DUAL FAST RECOVERY SILICON RECTIFIER FOR HI.REL APPLICATIONS
5.0 AMP POSITIVE VOLTAGE REGULATOR
500V, 2x10A Dual Fast Recovery common cathode Rectifier diode