  ECCM9GA18-24.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EUJA18-12.000M
Description CRYSTALS 15/30 -40 85 18PF 12.000MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12 MHz