  CY7C10191B-12VC Datasheet PDF File
    Fairchild Semiconductor, Corp.
FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORP
Description 18.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
15.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
22.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
11.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
36 V, 0.2 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
3.3V 200mW 5% Zener, SOD323F
4.3V 200mW 5% Zener, SOD323F
12.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
13.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
16.0V 200mW 5% Zener, SOD323F