  CWX823-16.384M Datasheet PDF File
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Vectron International, Inc
Advanced Analogic Technologies
Electronic Theatre Controls, Inc.
Description OCXO, SINE OUTPUT, 16.384 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 13 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 20.48 MHz
OCXO, SINE OUTPUT, 12.8 MHz
Oven Controlled Crystal Oscillators (OCXOs)
AB/HP Series Flush Mount Pressure Sensor, Unamplified, Sealed Gage, 0 psi to 2,000 psi, Item Number 9222505 恒温晶体振荡器(OCXO的)
PT 55C 55#20 SKT PLUG 恒温晶体振荡器(OCXO的)
Oven Controlled Crystal Oscillators (OCXO’s) 恒温晶体振荡器(OCXO的)
OCXO, CLOCK, 19.44 MHz, HCMOS OUTPUT
OCXO, CLOCK, 5 MHz, HCMOS OUTPUT
OCXO, CLOCK, 16.384 MHz, HCMOS OUTPUT
OCXO, CLOCK, 20.48 MHz, HCMOS OUTPUT
OCXO, CLOCK, 13 MHz, HCMOS OUTPUT
Oven Controlled Crystal Oscillators (OCXO??)
OCXO, CLOCK, 10 MHz, HCMOS OUTPUT
OCXO, CLOCK, 20 MHz, HCMOS OUTPUT
OCXO, CLOCK, 1 MHz - 80 MHz, HCMOS OUTPUT
OCXO, CLOCK, 12.8 MHz, HCMOS OUTPUT