  CTGS43F-560K Datasheet PDF File
TOKO, Inc.
Description 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT