  CTGS43F-1R8M Datasheet PDF File
Productwell Precision E...
Productwell Precision Elect.CO.,LTD
Description DRUM INDUCTORS
File Size 98.17K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Token Electronics Indus...
Token Electronics Industry Co., Ltd.
http://
Description TCDA Large Current Power Inductor
File Size 415.84K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Superworld Electronics
Description MOLDED WIREWOUND CHIP INDUCTORS
File Size 277.07K  /  6 Page
    SUMIDA[Sumida Corporation]
http://
Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 0.75 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 7.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.45 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
1 ELEMENT, 5.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 0.9 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD